בית > בלוג

הבלוג שלנו

היי, ברוכים הבאים לבלוג שלנו, כאן נשתף עדכונים ומאמרים חדשים מפעם לפעם

מקסום יעילות הצי: היתרונות של ניהול ציי רכב באמצעות מערכת מבוססת GPS

ניהול צי רכבים יכולה להיות משימה מורכבת וגוזלת זמן. מהקפדה על תחזוקה נכונה של כלי רכב ועד למעקב אחר מיקומם והשימוש בהם, ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון. אחת הדרכים היעילות ביותר לייעל את התהליך ולמקסם את היעילות היא באמצעות הטמעת מערכת ניהול צי מבוססת GPS. השאלה היא תמיד – איזו מערכת?

קרא עוד »
התראות וואטסאפ

מקסום החיסכון שלך: טכנולוגיית GPS חדשה מאפשרת חינוך נהג בזמן אמת

עם הצגת טכנולוגיית ה-GPS החדשה ביותר של טרייסר, אתה יכול כעת לקחת את ניהול הצי שלך לרמה חדשה לגמרי. מהיום המערכת שלנו מאפשרת לך לחנך את הנהגים (שחלקם הגדול בזבזנים גדולים של דלק) בזמן אמת כאשר הם חורגים מהמהירות המותרת או נוהגים בצורה אגרסיבית. רוצים לדעת איך המערכת תוכל לעזור לך לחסוך זמן וכסף? המשיכו לקרוא…

קרא עוד »
פרטי

הכירו את המכשיר שידאג לבטיחות הרכב שלכם ויגרום לכם לישון טוב בלילה כשהיקרים לכם מכל נוהגים בו

הטכנולוגיה שהייתה שמורה עד כה רק לניהול ציי רכב, לחברות הביטוח ולשוק המוסדי הגיעה עכשיו לשוק הפרטי הישראלי. אלפי נהגים כבר רכשו את ה-Tracer Car, מכשיר סלולארי בטכנולוגיה לווינית להתקנה עצמית בשיטת ה-Plug-and-Play שדואג לשקט הנפשי שלכם בכל הנוגע לבטיחות הרכב ולנוהגים בו.

קרא עוד »

כניסת לקוחות

כניסת מערכת ללקוחות רשומים בלבד עדיין לא לקוחות? דברו איתנו :)

*כניסה ללקוחות Tracer Pro בלבד*

שם המשתמש והסיסמה לכניסה אצלכם בוואטסאפ, זהים לכניסה לאפליקציה

רשימת התפוצה כוללת:

האזנה סמויה

חלק מהמכשירים שלנו מצויידים בהאזנה סמויה, כלומר מיקרופון סמוי הנמצא בתוך המכשיר ולא ניתן לזיהוי. שימו לב שאיכות האזנה משתנה מעת לעת ותלויה במספר גורמים בינהם: קליטה, מיקום המכשיר, רעשי רקע ועוד.

שימו לב! על פי חוק האזנת סתר, תשל"ט ­1979, אין להקליט או להאזין לבן אדם ללא ידיעתו על כך. לכן – צירפנו מדבקה למכשירים הנתמכים, אותה יש להדביק במקום גלוי ברכב במידה ותבחרו להשתמש באפשרות זו.