ניהול צי רכב בזמן אמת!

מערכת לניהול ציי רכב​ מבוססת GPS בזמן-אמת בשילוב בינה מלאכותית שעוזרת לעסקים קטנים כגדולים להביא לשיפור דרמטי ביעילות צי הרכב, חיסכון בדלק ולהגדלת שורת הרווח.

פתרון כולל לאיתור, ניהול ושליטה על ציי רכב

משרתים אלפי לקוחות עסקיים ופרטיים

מערכת לניהול ציי רכב שפשוט תחסוך לכם כסף

טרייסר היא בעצם כלי ניהולי, יותר מאשר סתם עוד מערכת איתור.

אנחנו בטרייסר מרוכזים בדבר אחד – לחסוך לעסק שלכם כסף! ואנחנו לא מדברים רק על חיסכון בדלק והפחתת בלאי רכבים אלא גם בהפחתת שעות עבודה בארגון שלכם דרך ייעול ואוטומציות של תהליכים. 

החזר מיידי על ההשקעה

% 0

חסכון בדלק

% 0

ירידה בעלויות תפעול

% 0

עליה ביעילות העובדים

בלעדי לטרייסר!
התראות וואטסאפ

תחשבו על זה רגע – עם הזמן, יש לכולנו נטייה להתעלם מהתראות שמגיעות מאפליקציות, אבל אנחנו תמיד מחוברים לוואטסאפ ולשם מוקד ההתראות האוטומטי שלנו יכול לשלוח לכם את הההתראות החשובות. למה זה טוב?

מוקד טלפוני אוטומטי חכם

שיחת טלפון מיידית על כל אירוע

הודעות בהתאמה אישית וחיבור למוקד, והכל בזמן אמת! לדוגמא – 

** ניתן לחבר את השירות למוקד מאויש חיצוני

פיתוחים בהתאמה אישית ו-API

מעבר להיותנו מערכת מתקדמת לניהול ציי רכב, טרייסר מציעה גם פיתוחים טכנלוגיים בהתאמה אישית בהתאם לצרכים שלכם. מעבר לזה, יש לנו אפשרות להתחבר ב-API לכל מערכת חיצונית או פנימית בארגון שלכם. 

הצעת מחיר

בטרייסר אנחנו מתאימים אישית את מערכת ניהול הצי בהתאם לצריכים שלכם. אנחנו מציעים מגוון רחב של פתרונות המתאימים לכל תקציב ולכל עסק. בין אם אתם עסק קטן, פרטי או תאגידי.

"ידעתי שיש לי בעיה של נסיעות פרטיות על חשבוני, אבל לא ידעתי כמה!"

וויסאם אבו מוסה - קבלן עבודות עפר

"ידעתי שיש לי בעיה של נסיעות פרטיות על חשבוני, אבל לא ידעתי כמה. הורדתי את עלויות הסולר שלי מ-₪50,000 ל-₪40,000 בחודש אחד. פיטרתי את הנהגים הבעייתים. תודה רבה לכם."

כניסת לקוחות

כניסת מערכת ללקוחות רשומים בלבד עדיין לא לקוחות? דברו איתנו :)

*כניסה ללקוחות Tracer Pro בלבד*

שם המשתמש והסיסמה לכניסה אצלכם בוואטסאפ, זהים לכניסה לאפליקציה

רשימת התפוצה כוללת:

האזנה סמויה

חלק מהמכשירים שלנו מצויידים בהאזנה סמויה, כלומר מיקרופון סמוי הנמצא בתוך המכשיר ולא ניתן לזיהוי. שימו לב שאיכות האזנה משתנה מעת לעת ותלויה במספר גורמים בינהם: קליטה, מיקום המכשיר, רעשי רקע ועוד.

שימו לב! על פי חוק האזנת סתר, תשל"ט ­1979, אין להקליט או להאזין לבן אדם ללא ידיעתו על כך. לכן – צירפנו מדבקה למכשירים הנתמכים, אותה יש להדביק במקום גלוי ברכב במידה ותבחרו להשתמש באפשרות זו.