בית > בלוג > מקסום החיסכון שלך: טכנולוגיית GPS חדשה מאפשרת חינוך נהג בזמן אמת

מקסום החיסכון שלך: טכנולוגיית GPS חדשה מאפשרת חינוך נהג בזמן אמת

עם הצגת טכנולוגיית ה-GPS החדשה ביותר של טרייסר, אתה יכול כעת לקחת את ניהול הצי שלך לרמה חדשה לגמרי. מהיום המערכת שלנו מאפשרת לך לחנך את הנהגים (שחלקם הגדול בזבזנים גדולים של דלק) בזמן אמת כאשר הם חורגים מהמהירות המותרת או נוהגים בצורה אגרסיבית. רוצים לדעת איך המערכת תוכל לעזור לך לחסוך זמן וכסף? המשיכו לקרוא...

30 אחוז חיסכון חודשי בדלק… נשמע הזוי?

טרייסר טכנולוגיות פיתחה פיצ׳ר טכנולוגי מתבקש וחדשני המאפשר חינוך הנהגים בזמן אמת. טכנולוגיה חדשה זו מאפשרת למערכת שלנו לשלוח אזהרה או נזיפה אוטומטית לנהגים שלכם בזמן-אמת באמצעות הוואטסאפ כאשר הם חורגים מהמגבלות המהירות או מפגינים התנהגות נהיגה חסרת אחריות. המערכת נועדה לחסוך זמן ומשאבים למעסיקים, כמו גם להנחיל תרבות נהיגה בטוחה יותר בתוך הארגון או העסק.

התראות ישר לוואטסאפ של הנהג

הטכנולוגיה שלנו מבוססת על שימוש במערכת המתקדמת טרייסר Fleet למעקב GPS לניטור המהירות, המיקום והרגלי הנהיגה של הנהגים. על ידי שילוב נתונים אלה עם פרמטרים מוגדרים מראש, המערכת שלנו יכולה לזהות מקרים של נהיגה לא בטוחה ולהפעיל אזהרה או נזיפה בזמן אמת. ברגע שהתנהגות הנהג מזוהה כבעייתית, המערכת שלנו שולחת הודעת וואטסאפ אוטומטית ישירות לנהג. ההודעה מכילה מידע מפורט על האירוע וכיצד ניתן היה להימנע ממנו.

באמצעות הטכנולוגיה שלנו, מעסיקים מסוגלים להכשיר את הנהגים שלהם ביעילות תוך שמירה על סביבת עבודה בריאה. המערכת מסייעת למעסיקים להפחית את בלאי הרכב, לשמור על בטיחות העובדים שלהם תוך חיסכון בעלויות הדלק, הפחתת פרמיות הביטוח והבטחת עמידה בחוקי התנועה. אם לסכם במשפט – טכנולוגיה זו עוזרת ללקוחותינו למקסם את החיסכון שלהם ולשפר את חוויית ניהול הצי הכוללת שלהם.

איך זה עובד?

טכנולוגיית ניהול צי ה-GPS שלנו משתמשת בפתרון חומרה מתקדם המותקן ברכב. הוא מצויד במד תאוצה, או חיבור ישיר למחשב המשולב, בהתאם לדגם החומרה. חומרה זו מזהה האצה קשה, בלימה או פניות. כאשר מזוהה נהיגה פזיזה, נשלחת התראה מתאימה לשרתים הראשיים שלנו, שם באמצעות אלגוריתמים מתקדמים נקבע האם מדובר באירוע של נהיגה פזיזה או מסוכנת. לאחר מכן, באמצעות פרוטוקול זיהוי הנהג שלנו, נשלחת הודעה מיידית לנהג באמצעות הוואטסאפ כדי ליידע אותו כי התנהגותו בכביש נרשמה והודעה על כך גם נשלחה למעסיקו.

״כבר אחרי כמה ימים הסתובבה שמועה שנגמר הבית $%$#! עם רכבי החברה.
חצי מהנהגים שלי עשו משהו כמו ליטר ל-6 ק״מ. עכשיו הם סביב הליטר ל-10 ק״מ. זה דרמטי, תעשו את החשבון בעצמכם.״

הטכנולוגיה גם מאפשרת למנהלי ציי רכב לקבל עדכונים בזמן אמת על צריכת הדלק של הנהגים שלהם ומדדים אחרים. הם יכולים גם לקבל דוחות מפורטים ולהשתמש בנתונים אלה כדי לסייע באופטימיזציה של ביצועי הצי שלהם. עם טכנולוגיית ניהול צי ה-GPS שלנו, ניתן לספק לנהגים משוב בזמן, לשפר את התנהגות הנהיגה שלהם ובסופו של דבר להביא להגברת הבטיחות וחיסכון בעלויות.

מה הם היתרונות?

עסקים יכולים כעת לממש חיסכון פנומנלי בעלויות הדלק. על ידי ניטור התנהגות הנהגים בזמן אמת, הלקוחות שלנו יכולים לנקוט בפעולה כדי למנוע מהנהגים שלהם לחרוג מהמגבלות המהירות או להפגין התנהגות נהיגה פזיזה. זה עוזר לצמצם את צריכת הדלק המוגזמת ומגביר את הבטיחות הכוללת של הצי שלהם שלא לדבר על הפחתת בלאי הרכבים שיבוא לידי ביטוי בעלויות טיפולים נמוכות יותר.

עד 30 אחוז חיסכון בדלק חודשי

הטכנולוגיה מביאה גם ליתרונות סביבתיים. על ידי הפחתת צריכת הדלק, עסקים מסוגלים להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלהם ולהפחית את תרומתם לזיהום האוויר.

טכנולוגיית ניהול צי ה-GPS שלנו מאפשרת לעסקים למקסם את החיסכון שלהם ולקדם נהיגה בטוחה יותר. זה עוזר להשפיע לטובה על הסביבה ומספק סביבת עבודה כללית בריאה יותר לכל המעורבים.

איך מצטרפים?

אם אתה בעל עסק/חברה/קצין רכב או סמנכ״ל כספים לארגון עם שלושה כלי רכב או יותר, אז כדאי לך לשקול להצטרף אל אלפי הלקוחות שכבר נהנים מהשירותים שלנו. אנו מציעים מגוון מסלולים הנותנות מענה לצרכים האישיים שלך.

הצוות שלנו זמין עבורכם כדי לעזור לך לקבוע את המסלול הטוב ביותר עבור העסק שלך ולענות על כל שאלה שתהיה לך לאורך הדרך. אנחנו יכולים אפילו לספק הדגמה בחינם של השירות כדי שתוכלו לקבל תחושה טובה יותר של הטכנולוגיה.

לאחר שתבחר את המסלול שלך, נוכל להתחיל מיד. תהליך ההטמעה שלנו פשוט וקל, ותוכל להפעילו תוך זמן קצר. אתה יכול להתחיל ליהנות מהיתרונות של הטכנולוגיה שלנו בזמן אמת, מיעילות משופרת ועלויות דלק מופחתות ועד להתנהגות נהג טובה יותר.

אז אל תחכו! צור איתנו קשר עוד היום ונצל את הטכנולוגיה המהפכנית הזו שלנו.

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות

שתפו את המאמר:

כל הזכויות שמורות | טרייסר טכנולוגיות בע"מ 2024 ©

תודה! קיבלנו את פנייתך וניצור איתך קשר בהקדם

כניסת לקוחות

כניסת מערכת ללקוחות רשומים בלבד עדיין לא לקוחות? דברו איתנו :)

*כניסה ללקוחות Tracer Pro בלבד*

שם המשתמש והסיסמה לכניסה אצלכם בוואטסאפ, זהים לכניסה לאפליקציה

רשימת התפוצה כוללת:

האזנה סמויה

חלק מהמכשירים שלנו מצויידים בהאזנה סמויה, כלומר מיקרופון סמוי הנמצא בתוך המכשיר ולא ניתן לזיהוי. שימו לב שאיכות האזנה משתנה מעת לעת ותלויה במספר גורמים בינהם: קליטה, מיקום המכשיר, רעשי רקע ועוד.

שימו לב! על פי חוק האזנת סתר, תשל"ט ­1979, אין להקליט או להאזין לבן אדם ללא ידיעתו על כך. לכן – צירפנו מדבקה למכשירים הנתמכים, אותה יש להדביק במקום גלוי ברכב במידה ותבחרו להשתמש באפשרות זו.