בית > בלוג > הכירו את המכשיר שידאג לבטיחות הרכב שלכם ויגרום לכם לישון טוב בלילה כשהיקרים לכם מכל נוהגים בו

הכירו את המכשיר שידאג לבטיחות הרכב שלכם ויגרום לכם לישון טוב בלילה כשהיקרים לכם מכל נוהגים בו

הטכנולוגיה שהייתה שמורה עד כה רק לניהול ציי רכב, לחברות הביטוח ולשוק המוסדי הגיעה עכשיו לשוק הפרטי הישראלי. אלפי נהגים כבר רכשו את ה-Tracer Car, מכשיר סלולארי בטכנולוגיה לווינית להתקנה עצמית בשיטת ה-Plug-and-Play שדואג לשקט הנפשי שלכם בכל הנוגע לבטיחות הרכב ולנוהגים בו.

הבטיחות מעל הכל

בכל הנוגע לרכב ולנוהגים בו, אין עוררין שהבטיחות היא מעל הכל. כשאחד מבני הבית (למשל, נהג חדש בבית) לוקח את האוטו ואינכם יודעים איפה הוא מסתובב או האם הוא נוהג בצורה אחראית, אתם לא רגועים, ובצדק. 

טכנולוגיה לווינית מתקדמת וחדישה שמה קץ לדאגות שלכם גם בלי להיפרד מאלפי שקלים בשנה באמצעות שני דגמים שונים של ה-Tracer Car מבית טרייסר טכנולוגיות. 

כבר לא טכנולוגיה השמורה רק לציי רכב ומשאיות

השוק המוסדי מכיר את הטכנלוגיה הזאת כבר שנים. מכשיר סלולארי המצויד באנטנת GPS המותקן בציי רכב ובמשאיות המאפשר למנהל הצי לדעת בכל רגע נתון איפה הרכבים נמצאים, האם הם נוהגים במהירות מופרזת והאם הם מתבטלים בעבודה במקום להגיע לנקודת הציון הבאה ביום העבודה. הבעיה היא שעד עכשיו, התקנת המכשור ועלות החודשית לשימוש באפליקצית הניהול הייתה עולה הון תועפות, הרחק מהישג ידם של אזרחים פרטיים ועסקים קטנים שמחפשים פתרון דומה לרכבם. 

Tracer Car מושק בישראל!

חברת טרייסר טכנולוגיות השיקה באחרונה בישראל שני דגמים מהפכניים לשוק הפרטי ולבעלי עסקים קטנים המציעים לבעלי רכבים את אותן היכולות כמו של המכשירים הנמצאים בשימוש בציי רכב עסקיים, רק באריזה קומפקטית, ללא עלות התקנה, ללא דמי שימוש חודשיים (מלבד עלות הסים) ובעלות של מאות שקלים בודדים.

יתרונות עיקריים

✅ התקנה פשוטה בשיטת Plug-and-Play – בהתאם לדגם המכשיר, תוכלו לחבר את המכשיר לשקע ה-OBD של רכבכם או למצת הרכב.

✅ מיקום מדויק של הרכב – תוכלו לאתר את מיקומו של הרכב בכל רגע נתון על גבי Google Maps. למשל, אם שכחתם איפה חניתם את הרכב או שאתם רוצים לדעת איפה הילד שלכם מסתובב.

✅ נסיעות היסטוריות – תוכלו לצפות בתנועות הרכב עד שלושה חודשים אחורה. 

✅ Geofencing – באמצעות האפליקציה תוכלו להגדיר אזורים גיאוגרפיים כאשר כניסה או יציאה מאותם תחומים תגרור התראה באפליקציה.

✅ הקפדה על נהיגה אחראית – באמצעות האפליקציה הייחודית תוכלו לקבל התראות בטיחות היישר לנייד שלכם. למשל, במקרה של נהיגה במהירות מופרזת אותה הגדרתם מראש.

✅ התראה תזוזה – באמצעות חיישן תנועה מובנה, המכשיר יתריע כאשר הוא נמצא בתנועה.

✅ התראת ניתוק – במקרה של ניתוק המכשיר, תקבלו התראה לנייד.

✅ במקרה חירום – במקרה של גניבה או נסיעה לא מורשית ברכב, מלבד איתור הרכב ומסלולו תוכלו לחייג למספר הטלפון של המכשיר ולהאזין למתרחש בתוך הרכב! 

 

 

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות

שתפו את המאמר:

כל הזכויות שמורות | טרייסר טכנולוגיות בע"מ 2024 ©

תודה! קיבלנו את פנייתך וניצור איתך קשר בהקדם

כניסת לקוחות

כניסת מערכת ללקוחות רשומים בלבד עדיין לא לקוחות? דברו איתנו :)

*כניסה ללקוחות Tracer Pro בלבד*

שם המשתמש והסיסמה לכניסה אצלכם בוואטסאפ, זהים לכניסה לאפליקציה

רשימת התפוצה כוללת:

האזנה סמויה

חלק מהמכשירים שלנו מצויידים בהאזנה סמויה, כלומר מיקרופון סמוי הנמצא בתוך המכשיר ולא ניתן לזיהוי. שימו לב שאיכות האזנה משתנה מעת לעת ותלויה במספר גורמים בינהם: קליטה, מיקום המכשיר, רעשי רקע ועוד.

שימו לב! על פי חוק האזנת סתר, תשל"ט ­1979, אין להקליט או להאזין לבן אדם ללא ידיעתו על כך. לכן – צירפנו מדבקה למכשירים הנתמכים, אותה יש להדביק במקום גלוי ברכב במידה ותבחרו להשתמש באפשרות זו.